Medal of Honor

Medal of Honor 1.0.4.90

Sabotaż w tajnej bazie hitlerowców

Medal of Honor to platformówka o tematyce wojennej dla telefonów z Java. Wcielasz się w niej w żołnierza sabotażystę, mającego na celu przeniknięcie do bazy wroga oraz wykradzenie informacji na temat pocisków V2. W Medal of Honor przyjdzie Ci biegać, walczyć i ukrywać się w zakamarkach tajnej bazy hitlerowców. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Emocjonująca rozgrywka
  • Dobra muzyka

Wady

  • Zbyt ciemna grafika

Doskonały
9

Medal of Honor to platformówka o tematyce wojennej dla telefonów z Java. Wcielasz się w niej w żołnierza sabotażystę, mającego na celu przeniknięcie do bazy wroga oraz wykradzenie informacji na temat pocisków V2. W Medal of Honor przyjdzie Ci biegać, walczyć i ukrywać się w zakamarkach tajnej bazy hitlerowców.

W Medal of Honor należy zachować czujność. Baza, w której przechowywana jest rakietowa broń nazistów aż roi się od strażników. Aby nie wzbudzić ich podejrzliwości, musisz zachować czujność. Możesz zabijać wrogów za pomocą karabinu lub noża oraz zrzucać na nich wielkie skrzynie. W razie niebezpieczeństwa warto zakamuflować się w drzewach lub ukryć wśród zgromadzonych w bazie przedmiotów. Dla większej skuteczności możesz używać lornetki oraz celownika, który pozwala oddawać strzały na duże odległości.

Mimo prostej dwuwymiarowej grafiki, Medal of Honor doskonale trzyma w napięciu. Dobre wrażenie sprawia dynamiczna muzyka, przypominająca stare filmy wojenne. Niemiecka baza jest dobrze zaprojektowana, można się po niej szybko poruszać dzięki niezliczonej ilości schodów i drabin. Nie można też narzekać na akcję. Dzieje się naprawdę dużo, a po ukończonym poziomie wyświetlane są statystyki zlikwidowanych wrogów i liczby oddanych strzałów. Najbardziej skutecznym sabotażystom przyznane zostają medale.

Medal of Honor to klasyczna platformówka, rozgrywająca się w czasach drugiej wojny światowej. Spodoba się miłośnikom tajnych misji oraz wirtualnym żołnierzom. Jeśli lubisz gry wojenne oraz platformówki, pobierz Medal of Honor.

Medal of Honor

Download

Medal of Honor 1.0.4.90